Szanowni Państwo!

GRUBURG Vending wyposaża szkoły, zakłady pracy i budynki użyteczności publicznej w automaty vendingowe już od 2006 r.

Z roku na rok poszerza się obszar naszej działalności, rośnie również liczba naszych zadowolonych klientów. Jako jedyne na polskim rynku nasze urządzenia samosprzedające posiadają w swym asortymencie nie tylko artykuły spożywcze, ale i przemysłowe. Ze względu na różnorodność gustów i oczekiwań, wychodzimy Wam naprzeciw i oprócz standardowej zawartości umożliwiamy wyposażenie sprzętu w proponowane przez Państwa artykuły.

Ważnym elementem naszej działalności – szczególnie w placówkach oświatowych, gdzie klientami są dzieci – jest promocja ZDROWEJ ŻYWNOŚCI. Produkty z tej grupy są w naszych automatach specjalnie oznakowane.

Wybór produktu jest prosty i łatwy dla każdego użytkownika. Automaty posiadają czytelną instrukcję obsługi oraz są wyposażone w wyświetlacz informujący.

Z racji tego, iż nie podlegamy żadnej dużej korporacji nasze produkty oferujemy w bardzo korzystnych cenach. Produkty mają „sklepowe ceny” i oscylują między 1 zł a 3,50 zł.

Nasze automaty są przygotowane do ciągłej, całodobowej pracy. Zapewniamy stałą obsługę automatów, konserwację, dostawę produktów oraz zachowanie porządku wokół maszyny. Dysponujemy sprawnym i szybkim serwisem. Numer naszej Infolinii umieszczony jest w widocznym miejscu na instrukcji obsługi. Specjalny system zabezpieczeń powoduje, że nasze automaty są dobrze zabezpieczone i odporne na ewentualne szkody wyrządzone przez osoby postronne.

Dzięki ekonomicznym rozwiązaniom maszyny GRUBURG Vending pobierają niewielką ilość prądu. Zasilanie: 230 V/50 Hz, 40 W. Automat zajmuje ok. 1m², posiada interfejs w języku polskim. Wygląd urządzeń, estetyka i dbałe wykonanie pozwalają na wstawienie ich do każdego wnętrza.

Mamy nadzieję, że zainteresuje Państwa nasza oferta. Wszystkich dodatkowych informacji udzielimy chętnie podczas umówionego wcześniej spotkania.
 
GRUBURG Vending